Říjen 2013

✿ Jewelry inspirations

21. října 2013 v 19:48 | Lalapoopsies |  Móda
Už hodně dlouho jsem nic nepřidala do rubriky Moda a protože ted snad za celý svůj život (né přeháním) mám čas něco napsat tak to ted udélam =.= A proč mám ted čas? no je to fakt vtipný (ne není) jsem zas nemocná :D To je taková zabava (ironie) ja už opravdu nevím co mám dělat každej tejden mám něco ACH JO. A copak je to tento týden no doktorka říká zanět dutin to neni nic moc příjemnýho pořád vás bolí hlava a máte pěkně hnusnou rýmu :( Je mi to sice taky docela blbý sem psát ,ale k tomu všemu se mi něco udělalo na noze a doktorka JÉÉ to bude sranda vezmeme na to tekutý DUSÍK ,je to fakt sranda ,že se nemůžu skoro vůbec postavit na nohu (fakt doporučuju radši uříznutí nohy než toto zase přháním).A ještě pořád se chystám na to vyfotit pár nových věcí co mám doma, ale pořád jsem se k tomu nějak nemohla dostat :D Tak tu máte, alespoň nějakou inspiraci ŠPERKŮ :3 Tady na obrázcích se mi vždycky líbilo to peříčko.

Pingram.me - tag:shopjailbirdThe House of Diva


Milujíc

17. října 2013 v 18:18 | Lalapoopsies |  Deník
Fotka: Milačci :3
nahoře Očíčko, dole Tlapička

Tentokrát bych vám chtěla říci něco o mých zvířátkách. Jak už mám na začátku v volitelném menu napsáno mám dva osmáky degu (kdyby někdo nevěděl co je to odkaz zde). Ty co máme teď jsou druhá linie první nám totiž umřely…

Abych vám to lépe vysvětlila když jsem byla menší bylo to asi 14dní před vánocemi tak jsem přišla ze školy domů a tam hezky spinká náš Bertík tak jsem zvedla víko a chtěla ho pohladit moje ruka se pomalu přibližovala (domnívajíc k spícímu tělíčku) jak mile jsem ho pohladila a on nedýchal nic a druhý osmák kolem něj bez starostně běhal. Musela jsem utéct do kuchyně schovat se před tím, že už ho nikdy neuvidím, pískat nic už dělat v životě nebude. Zavolala jsem to mamce a tátovi, protože jsem na to doma byla úplně sama. Po nějaké době přišel bratr domů (a protože to byl víc jeho osmák než můj, mi to nechtěl ani věřit). Měl prý nějakou zástavu srdce. Nakonec jsme ho zakopali kousek od našeho paneláku. Ted už si ani moc nepamatuju jak vypadal ,ale rozhodně to byl úžasný osmák.


Autmn

8. října 2013 v 14:37 | lalapoopsies |  Deník
Chci se vám všem omluvit za svoji nepřítomnost na blogu.

Mám teď hodně učení a dohánění za svoji nepřítomnost ve škole a taky se mi nějak nechtělo psát článek a obíhat, protože mám poslední dobou deprese. A deprese mám z toho, co bude až vyjdu ze školy pokud se vůbec někam dostanu a taky z toho ,že pořád přemýšlím nad minulostí co by se stalo v naší třídě kdyby se něco udělalo jinak nebo kdyby se některý lidi vůbec nezměnili do toho, jak jsou teď, a jsem z toho dost smutná a vzklíčená, že už tam nejsem sama sebou ještě mi odešla na gympl nejlepší kamarádka a hodně mi chybí. Občas nás přijde navštívit, ale to není ono, jako kdyby s námi byla celou tu dobu a vše prožívala.

Takže jediné co teď doma dělám je, že se (a to opravdu hodně) učím, čtu si nebo přemýšlím nad svým životem při muzice. Takže jsem ani neměla moc náladu psát nějaký extra článek. Dávám vám sem inspirační obrázek podzimu, který jsem dělala už někdy na začátku září jako moji záchranu až nebudu vědět, co jsem mam dát. Takže se vám opravdu předem omlouvám za kvalitu tohoto článku.

Jediné novinky, které mám jsou ,že jsem si půjčila Hunger games- Vražedná pomsta (a už jsem na 46 str. za toto odpoledne). A k tomu jsem si půjčila i Hunger games-Síla vzdoru (poslední díl). Možná ještě to, že jsem od mamky dostala boty na poslední zvonění a strašně hezký šampón, ale to vám ukážu v příštím článku. Taky jsem dnes byla doma kůly tomu, že mi bylo špatně a tak jsem mohla napsat tenhle článek, ale teď už musím končit a jít se učit protože zítra už do školy nejspíš jdu a musím se tedy učit na 3 testy. Doufám, že se na mě moc nezlobíte za kvalitu článku.
+děkuji za 5000 návštěv