Deník

Saturday

1. února 2014 v 19:35 | lalapoopsies
Takže chci to dnes udělat zase kratší.

Jsem zas nemocná a strašně mě to štve. Babička mi totiž slíbila, že spolu půjdeme o víkendu koupi dárek k narozkám. Je mi už 14 jsem to ,ale velká holka -.- .Tak určitě. Ale jsem trochu smutná ,že narozky jsem měla 26.1 a rodiče mi doteď nic nedali. Ale co život není jenom o dárcích. Také o obětování.

Už to nemůžu vydržet. Na Dějepisné olympiádě říkali, že do 3 dnů dají výsledky. Pořád nic ach jo. Taky si připravuji na literární soutěž povídku a až po tom co ji mám v půlce. Tak jsem zjistila, že má mít méně slov.


Cake | via Tumblr

Pozastavení

24. listopadu 2013 v 16:51 | Lalapoopsies
Fakt moc se omlouvám za tu strašnou dobu co jsem nic nepsala. Mám toho ve škole, doma, atd. strašně moc. Musím se teď snažit, protože se mi to pčítá na střední. Tak mě omluvte, píšu opravdu jen krátký článek. Též se omlouvám všem Affs za nenavštěvování :( Doufám, že od půlky prosince toho budu mít méně a budu psát (mam toho moc připraveného), ale nemám čas k tomu něco napsat atd. Zítra píšu čtvrtletku a už z toho nemůžu. Nic mi nejde a tak si ted' dávám 5 minut oraz. Všem děkuji za pochopení. Vaše Lalapoopsies

Mac book pro

Milujíc

17. října 2013 v 18:18 | Lalapoopsies
Fotka: Milačci :3
nahoře Očíčko, dole Tlapička

Tentokrát bych vám chtěla říci něco o mých zvířátkách. Jak už mám na začátku v volitelném menu napsáno mám dva osmáky degu (kdyby někdo nevěděl co je to odkaz zde). Ty co máme teď jsou druhá linie první nám totiž umřely…

Abych vám to lépe vysvětlila když jsem byla menší bylo to asi 14dní před vánocemi tak jsem přišla ze školy domů a tam hezky spinká náš Bertík tak jsem zvedla víko a chtěla ho pohladit moje ruka se pomalu přibližovala (domnívajíc k spícímu tělíčku) jak mile jsem ho pohladila a on nedýchal nic a druhý osmák kolem něj bez starostně běhal. Musela jsem utéct do kuchyně schovat se před tím, že už ho nikdy neuvidím, pískat nic už dělat v životě nebude. Zavolala jsem to mamce a tátovi, protože jsem na to doma byla úplně sama. Po nějaké době přišel bratr domů (a protože to byl víc jeho osmák než můj, mi to nechtěl ani věřit). Měl prý nějakou zástavu srdce. Nakonec jsme ho zakopali kousek od našeho paneláku. Ted už si ani moc nepamatuju jak vypadal ,ale rozhodně to byl úžasný osmák.

Autmn

8. října 2013 v 14:37 | lalapoopsies
Chci se vám všem omluvit za svoji nepřítomnost na blogu.

Mám teď hodně učení a dohánění za svoji nepřítomnost ve škole a taky se mi nějak nechtělo psát článek a obíhat, protože mám poslední dobou deprese. A deprese mám z toho, co bude až vyjdu ze školy pokud se vůbec někam dostanu a taky z toho ,že pořád přemýšlím nad minulostí co by se stalo v naší třídě kdyby se něco udělalo jinak nebo kdyby se některý lidi vůbec nezměnili do toho, jak jsou teď, a jsem z toho dost smutná a vzklíčená, že už tam nejsem sama sebou ještě mi odešla na gympl nejlepší kamarádka a hodně mi chybí. Občas nás přijde navštívit, ale to není ono, jako kdyby s námi byla celou tu dobu a vše prožívala.

Takže jediné co teď doma dělám je, že se (a to opravdu hodně) učím, čtu si nebo přemýšlím nad svým životem při muzice. Takže jsem ani neměla moc náladu psát nějaký extra článek. Dávám vám sem inspirační obrázek podzimu, který jsem dělala už někdy na začátku září jako moji záchranu až nebudu vědět, co jsem mam dát. Takže se vám opravdu předem omlouvám za kvalitu tohoto článku.

Jediné novinky, které mám jsou ,že jsem si půjčila Hunger games- Vražedná pomsta (a už jsem na 46 str. za toto odpoledne). A k tomu jsem si půjčila i Hunger games-Síla vzdoru (poslední díl). Možná ještě to, že jsem od mamky dostala boty na poslední zvonění a strašně hezký šampón, ale to vám ukážu v příštím článku. Taky jsem dnes byla doma kůly tomu, že mi bylo špatně a tak jsem mohla napsat tenhle článek, ale teď už musím končit a jít se učit protože zítra už do školy nejspíš jdu a musím se tedy učit na 3 testy. Doufám, že se na mě moc nezlobíte za kvalitu článku.
+děkuji za 5000 návštěv

Schrnutí měsíce

24. září 2013 v 18:45 | lalapoopsies
Tak už je to tu zas budu zase méně psát články ,protože ve škole nastává období písemek a zkoušení.
Taky tady mám pár fotek z tohodle měsíce dostala jsem pár věcí k svátku a taky nějaké knížky o kterých vám se fakt musím napsat z knihovny.Tenhle článek jsem rozepsala asi před týdnem a co se nestalo ted už jsem zas nemocná.Dopsala bych už i dřív ,ale protože jsem se nakazila od mamky která má neschopenku a pracuje na našem domácím PC celej den tak jsem nic napsat prostě nemohla.Dneska za mnou byla spolužačka kůli projektu tak to bylo takový povzbuzení ,protože už se doma ukrutně nudím (tak i těch pár prohozených slov celkem povzbudí).Nevím proč ,ale strašně se začínám těšit na zimu na vánoce a na tohle období (to je ještě daleko -.-)

trika s dlouhým rukávem (jsou až na barvu stejná)
všecky tyhle dárky byly k svátku (se mám :D)

knihu kterou si fakt nikdy nepučujte v knihovně
(neměla žadný děj (a nebo tak žídka v malích příběhách, které jsem stejně nepochopila)
pes baskervillský -je celkem dobrá kniha má kolem 72 stránek a přečtenou jsem ji měla asi za den
Hunger games- viděla jsem film a strašně jsem se do toho zamilovala a pak o prázdninách mi kamarádka říkala at si to přečtu ,že je to ještě lepší (fakt mněla pravdu stojí za to číst :3)

25 faktů o mně

16. září 2013 v 11:06 | lalapoopsies
Na začátek je mi to s Marionette moc líto, ale co nadělám je pravda, že bychom měla mít každá svůj blog.
Tak doufám, že se nikdo nezlobí od teď asi jako první z blogu co navštěvuju, bude ten její.
Když už jsem na to sama, budu snažit psát víc ,před prázdninami, to jsem nenapsala skoro vůbec nic tak teď (je to takový předsevzetí) budu psát alespoň 1 do týdne a tyto fakty tu jsou pro to ,aby jste mě lépe poznali.


1) jsem blond a nemyslím si, že jsem hloupá(upřímně na barvě vlasů vůbec nezáleží)
2) měřím 162cm (což na výšku v mé třídě je dost málo -.-)
3) jsem strašněčasto nemocná (mám od narození sníženou imunitu)
4) moje nejoblíbenější barva je FIALOVÁ
5) miluju vanilkovou vůni
6) nesnáším Matematiku
7) můj nejoblíbenější předmět je Dějepis
8) mám doma dva osmáky (degu :D)
9) záleží mi na lidech kolem sebe
10) miluju svojí rodinu
11) ráda kreslím a maluju (upřímně si myslím ,že jsem v tom celkem dobrá)
12) mám spoustu hezkých vzpomínek a REALITA mi je ničí
13) jsem dost noční typ
14) (není to dobrá vlastnost ,ale je to tak) celkem pohrdám autoritami
15) jsem dost tvrdohlavá
16) některým lidem se I třeba po 2 letech I vice, nedokážu zpříma podívat do očí nebo jen říct ahoj
17) nesnasim drby a pomluvy
18) mé nelepší kamarádky se jmenují:Bětka,Terka,Eva,Kristýna,Emča,Ema,Eliška
19) dost se stidím
20) jsem křesťanka
21) nesnáším lidi co si osobě myslí ,že jsou borci (nebo proste lidi co mají moc nos nahoře)
22) jsem hodně PRAŠTĚNÁJ
23) miluju nakupování v IKEA
24) baví mě hraní pc her (tf,wot,mc,sw,Halo)
25) baví měžít!!!!


German woman (výměnný pobyt)

15. září 2013 v 12:31 | Lalapoopsies
Dnes jsem si pro vás připravila článek o jedné němce která k nám přijela na výměnný pobyt. Je to docela dost velké spestření a nemohla jsem si odpustit, tady o tom napsat :DD Bráchovi v pátek přijela na výměnný pobyt němka.Sice jsem stále nemocná, ale trochu se jí s rodinou věnujeme a je moc milá. Je i hodná, akorát na nás moc nemuluví. Má hnědé vlasy a je ostříhaná na krátko (asi tak po ramena). Je celkem vysoká a nemá žádné sourozence. Je jí 15 let. Bydlí u nás v obývacím pokoji na gauči. Když se jí nevěnujeme, tak si čte nějaký Německý detektivky (má tu tři knížky a jedna má okolo 500 str.! to bych fakt nepřečetla -.-).


Welcome back Lalapoopsies!

12. září 2013 v 18:44 | Lalapoopsies
Tak jsem zase zpět z prázdnin (ale to už celkem dlouho). Prázdniny byly uplně úžasné byla jsem v Maďarsku a v Dánsku na Táboře (tábor byl uplně nejlepší :D :3) Mám z něj skvělý vzpomínky, hlášky (např.: ,,buď já, nebo ta karimatka,,) a prostě jsem si celé ty dva měsíce strašně užila. Ale teď to mám taky celkem dobrý. Nemusím teď do školy, protože jsem po třech dnech ve škole onemocněla na angínu a antibiotyka mi nezabrala, takže chodím na injekce (což už tak dobrý není -.-). Ale taky mam dneska svátek tak jsem víc prostě happy (a taky mi už je lépe). Budu se snažit psát více článků, alespoň dva nebo jeden za týden. Ale teď zas budu muset hodně dohánět učení ve škole. Tak doufam, že jste si všichni užili prázdniny a brzy na viděnou...

Vaše Lalapoopsies (vždycky jsem se chtěla takhle pod článek podepsat :3)

Prázdniny téměř za dveřmi...

25. května 2013 v 20:49 | Lalapoopsies
Paradise :33

Tak jsem zase na chvíli zpět a strašně se vám omlouvám, já toho mám totiž hodně ve škole a většinou jsem nemocná a musím se vše doučovat třeba do 12. hod. večer (např. téměř mně náš učitel na M a F nechtěl klasifikovat z F, protože jsem tam neměla žádnou známku, ale teď už zase chodím. Taky jsem mezitím dělala přijímačky, no co, zkusím to ještě jednou za pár let. A potom jsme hned jeli do Anglie. Úžasný, nikdy jsem tam nebyla a byl to nezapomenutelný zážitek do konce života (koupila jsem si tam boty :3). A taky jsme jeli do Drážďan, ale to uz Marionette psala (ale i tak vám sem dám též fotky ať toho vidíte více). A asi před týdnem jsem s mamkou něco nakupovali z oblečení (tak taky přibydou fotky). + Můžeme pomalu začít slavit blížíme se pomalu k 5000 návštěvnosti! :D

Slavíme 1000 návštěv! :)

5. února 2013 v 19:47 | Lalapoopsies
Ach, to potěší. Taková návštěvnost. Už nás celkem navštívilo 1000 lidí !!! Překrásné číslo, vlastně sama ani nevím jak se to vůbec stalo (pozn: asi tím že jsem obíhala blogy, ne ? :D (Marionette). Jsem dojatá všem moc děkuji. Všem co nás navštívili. Také přeji předčasně pěkného Valentýna :**

Untitled
 
 

Reklama